ROMANIA HANDMADE

un forum de discutii si activitati handmade

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

TIBCO 1017 informatii generale

In jos 
AutorMesaj
Indrani
Admin

Data de înscriere : 10/04/2017
Localizare : BRASOV

MesajSubiect: TIBCO 1017 informatii generale   Lun Apr 10, 2017 11:01 am

Voi centraliza aici toate informatiile pe care le avem in acest moment de la Lily

Dragelor,

Astazi am primit suma finala =472,50 EUR + TVA
Pentru moment am doar 10 confirmari - daca mai gasimdoritoare,suma ptfiecare se va reduce.
Daca mai aveti cunostinte care ar dori sa participe- le puteti trimite detaliile de mai jos.
Avansul 30% trebuie achitat pana pe 7.04

Va rog sa-mi trimiteti pentru cele care vin ca persoane fizice (fara firma)-scanata copia CI ,iar pentru cele cu firma- copia certificatului de inmatriculare la Reg Com
Pentru fiecare am nevoie de descrierea produselor care vor fi expuse- ca sa fie trecute in catalogul TIBCO.
Am primit si schita spatiului- 2 x 5m - cu 2 laturi dechise  si cu oficiu de 1x1m (usa cu cheie); mai avem o masa si 2 scaune
pe cele 2 laturi deschise va fi scris sus

ROMANIAN HANDMADE
Daca aveti alta propunere de text/culoare- va rog sa-mi trimiteti urgent sugestii ca sa pot returna semnata schita.

Pana pe 7.04 trebuie sa achit si avansul de 30%- deci aprox. 75-80 lei/persoana
Contul meu la ING este :  RO05INGB0000999900216549 (LILIANA NICOLAU)

Va multumesc si astept sugestii de amenajare (fiecare sa trimita propuneri cu modul de expunere- ce produse si cat spatiu (inaltime/latime) pe panoul vertical este necesar -panourile au 2.3m inaltime utila si 1 m latime )

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://indrani-handmade.blogspot.ro/

TIBCO 1017 informatii generale
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Campanula isophylla (clopotelul italian)
» Burak Özcivit _ articole.stiri.noutati
» ZODIA GEMENILOR
» Zodia Sarpe

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMANIA HANDMADE :: TARGURI/EXPOZITII :: Tibco - 2017-
Mergi direct la: